Tüm hosting paketlerimizde yıllık alımda geçerli %20 indirim sizleri bekliyor bu fırsat kaçmaz! Hemen Göz At!

PROSOFTİNG

Biz kimiz? Prosofting hakkında tüm bilgiler.

Hakkımızda

Türkiye - Gaziantep merkezli prosofting.com, 2016 yılından bu yana Web tasarım, Web hosting, Cloud server, Alan adı hizmetleri ve Proje çalışması(Freelancer) gibi ürünlerle uluslararası web solutions sektöründe hizmet vermekteyiz.

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Firma olarak öncelikli amacımız, müşterilerimize en güncel teknolojiyi kullanarak gerekli altyapı hizmetini sağlamak ve sorunsuz iş süreçleri sayesinde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır.

Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Vergi Dairesi: Şahinbey / GAZİANTEP
Vergi Numarası: 9820472441

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Bize Ulaşın

Öncelikli konumlarımız ve şubelerimiz, daha iyi müşteri hizmeti sağlamak ve her uygulama için hızlı yanıt süreleri sağlamak için sizleride ofislerimize bekliyoruz.

Prosofting GAZİANTEP

Eyüpoğlu Mh. Degirmen Sokak. No/10 Ankara İş Merkezi Kat:1 No:5
Şahinbey/GAZİANTEP 27200

+90 850 305 53 04

info@prosofting.com
support@prosofting.com

Ofis merkezlerimizi ziyaret etmek istiyorsanız lütfen satış ekibimizle bir randevu alın.

Neden Prosofting?

İstisnai bir ortamda benzersiz kalitede bulut tabanlı kurumsal barındırma, sunucu ve depolama çözümleri sunuyoruz. Siz de hemen prosofting ailesine katılın.

10+ Personel

Web tasarım, hosting ve ağ altyapısı pazarında güçlü bir geçmişi olan motivasyonu yüksek geliştiriciler ve müşteri hizmetleri ile oluşan bir ekibiz.

100+ Müşteri

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler, her gün ürünlerimize ve altyapımıza güvenerek bizi sektördeki en hızlı büyüyen şirketlerden biri yapıyor.

10+ Sunucu

Son 3 yılda altyapımıza +10 ve daha fazla sunucu yerleştirdik. Depolama, bulut ve özel servisler dahil. Verileriniz ve siteleriniz prosofting alt yapısı sayesinde güvende.

Bir web sitesine ihtiyacınız var?

Harika bir web sitesine ihtiyacınız var siz hayal edin biz tasarlayım, üstelik %60 indirimle istediğiniz web sitesini tasarlayım.

Paketlere Göz At!